ערב אחד עם נערת ליווי

אני מעביר את רוב הזמן שלי באינטרנט, כי העבודה שלי תלויה בו. אני אולי לא חנון או משהו כזה, אבל חיי הסקס שלי לא בדיוק חיים. אני מרוויח מספיק טוב כדי מדי פעם להזמין נערת ליווי. אבל משהו מפריע לי לעשות סקס עם בחורה ששכבה עם מאוד גברים אחרים. בנוסף אני גם לא באמת מתחרמן מפרונו. לכן יום אחד הבנתי שחיים כאלה יבשים מבחינת סקס בגיל שלי די מהר ישאיר אותי לא פעיל כגבר. החלטתי בכל זאת לפנות לשירותי ליווי ולמצוא לעצמי בחורה לערב אחד. כמובן שלנסוע ברחובות ולחפש שם בחורה זה לא הסטייל שלי. ידעתי שבאינטרנט יש מבחר הרבה יותר טוב ואיכותי. 
מרגו הגיעה בדיוק בשעה שקבענו – 11 בערב. עוד בכניסה ראיתי שהיא נראית כמו תלמידת תיכו. היא הייתה מאוד רזה, עם גוף עדין מאוד ועור לבן – כמו של ערפדית. זה ממש לא היה מה שרציתי לראות. חיכיתי לבחורה עם שדיים גדולים שנראית כמו שחקנית פורנו כללית. אבל ברגע שהמלאך הקטן הזה פתח את הפה כל התלונות שלי נעלמו.
"היי, אני מרגו. אני יודעת למצוץ טוב ואוהבת כאשר מזיינים אותי בתחת. אני גם אוהבת כאשר גומרים לי על הפה. לא בקטע של סאדו מזו. אם אין לך חומר סיכה אני הבאתי את שלי. ואם אתה בקטע אני הבאתי סטרפאון ויכולה לזיין גם אותך"
הבנתי שיש לי כן עסק עם מקצוענית אמיתית והיא יודעת בדיוק איך לפנק אותי. עדיין התביישתי ולא הייתי בטוח מה לעשות. אז הצעתי לה לשתות איתי בדיוק למפגש אינטימי הזה קניתי בקבוק יין. היא הסכימה והלכתי למטבח להביא פותחן. כאשר חזרתי עם שתי כוסות יין היא כבר שכבה על הספה שלי. המבט שלה היה שקועה בלוויזה. היה דלוק איזה ערוץ מוזיקה, זה לא היה חשוב. מה שהיה חשוב שהיא כבר זיינה את עצמה עם דילדו. היא עשתה את זה כל כך בקלות, כאילו זה מצב נורמלי. זה גרם לי להתחרמן, רציתי להחליף את הדילדו בזין שלי.
היא ראתה אותי והפסיקה לזיין את עצמה. התקרבתי אליה, בדרך התחלתי לפתוח את המכנסיים במתנה לסקס חם שיהיה לי. היא ראתה את כל זה והפנים שלה התשנו. היא לא הייתה מרוצה.
-"נו, כולכם אותו הדבר, ישר לסקס. אני אוהבת משחק מקדים. בוא תרד לי קצת" 
הבקשה הזאת גרמה לי לחשוב לשניה. ללקק לנערת ליווי….זה היה יכול להיגמר לא טוב לבריאות שלי. היא ראתה שאני מתלבט ואמרה לי:
-"אין לך מה לדאוג. אני בריאה. אני לא זונת רחוב, אני עובדת בסוכנות ליווי יוקרתית. אנחנו עושים בדיקות כל הזמן"
טוב, מה לעשות. שתיתי עוד יין וירדתי אל הכוס שלה. היה לה דגדגן ענק מאוד וכוס מגולח היטב . ברגע שהיא הרגישה את הנשימה החמה שלי היא ביקשה שאני אמצוץ את הדגדגן שלה. די מהר אחרי שהתחלתי ללקק לה היא התחילה להירטב חזק. הבנתי שהיא התחרמנה מאוד וזה הרגע שלי לקבל את מה שחיכיתי לו כל הערב. הפכתי אותה על הבטן והכנסתי את הזין לחור שלה. זיינתי אותה חזק וטוב, את הגניחות שלה, אני בטוח, שמעו כל השכנים. לפעמים הייתי מוציא את הזין ומתנפל על הכוס שלה עם הפה לכמה רגעים. זה שהיא נערת ליווי כבר לא הפריעה לי בכלל. 
זיינתי אותה במספר תנוחות שונות וזה התחיל לשעמם אותי. אז לקחתי את החומר סיכה שהיא הביאה. מרחתי על החור שלה וזיינתי אותה בתחת. מה שאהבתי זה את המציצה שלה. כאשר כבר הייתי עייף ולא הייתי בטוח שהזין שלי עוד מסוגל לעמו היא עשתה דברים כאלה ששוב פעם הייתי מוכן. היא בלעה את הזין שלי לגמרי, ככה שהראש שלי התחיל להסתובב. 
 אני בטוח שזה לא המפגש האינטימי האחרון שלנו. היה הייתה יותר מידי טובה כדי לוותר עליה. 

רוצים בחורה כזאת?