עיסוי ארוטי בארבע ידיים


עיסוי ארוטי זה לא משהו חדש בשבילי, טיילתי בתאלאנד אחרי צבא. עצרנו לכמה ימים גם בפאטאיה, כמות המכונים לעיסוי ארוטי שם היא מטורפת. גם כשטיילתי באירופה נכנסתי כמה פעמים למכונים האלה. מעיסוי ארוטי יש לי במאת רק זכרונות טובות, להיכנס למקום כזה אחרי טרק ארוך ומעייף זה חייב.

כיום אני גר בתל אביב ולא מזמן נפתח לידי מקום לעיסוי ארוטי. היה לי זמן פנוי סופ"ש אחד ,החלטתי להכנס ולפנק את עצמי אחרי שבוע עבודה. המקום היה בדירה דיסקרטית , פגשה אותי בחורה מאוד חמודה והציגה את כל החבילוץ שיש להן. ראיתי שאפשר להזמין עיסוי עם שתי בנות. ראיתי דבר כזה בתאילנד ,אבל כשאתה חודש בטרקים אתה סופר כל שקל,אז התקמצנתי. היום אמרתי לעצמי ששוה לנסות. בחרתי שתי בחורות ונכנסנו לדר טיפולים. היה קשה לקרוא לזה חדר טיפולים ,זה היה חדר שינה רגיל,עם מיטה ענקית ומקלחת פרטית.

דבר ראשון אחד מהן לקחה אותי למקלחת והשניה נשארה להכין את החדר. במקלחת לא היה שום דבר חדש בשבילי, היא שתפה אותי עם ספוג, בלי לשכוח את הזין שלי. כשיצאנו ממקלחת בחדר היו דלוקות נרות ריחניים ,אור חלש והבחורה שהשנייה כבר ישבה ערומה על המיטה. אני חייב לציין שמבחינת השירות וההרגשה של אינטימיות הן הרבה יותר טובות מתאילנד.

נשכבתי על הבטן , הן התחילו בעיסוי גב בארבע ידיים, הרגשה במאת טובה. המשכנו לדברים יותר אנטימיים , המראה של שתי בנות ערומות כל כך חירמן אותי שעשיתי משהוא שאני יודעה שאסור בדרך כלל במקומות האלה. הכנסתי את הידיים שלי בין הרגליים של בחורות, הם לא התנגדו. ואז עשיתי משהו שאני לא הייתי עושה במקום כזה בעצמי. לקחתי בחורה אחד והשבתי על פנים שלי והתחלתי ללקק. השניה הבינה את הרמז והתיישבה על הרגליים והתחילה להחליק עם שדיים על הזין שלי. אחרי כמה דקות הן התחלפו.

זאת הייתה חוויה מדהימה, רק חבל שלא יכולתי לזיין אותם. אני בטוח יחזור לשם עוד. מאנין יש נערות ליווי שנותנות שירות שעיסוי ארוטי?