בוקר חם

התקרבתי למיטה בשקט, הגוף שלה התחיל לחרמן אותי ממבט ראשון, הורדתי את המכנס שלי והתיישבתי על קצה המיטה. ליטפתי את הרגל שלה והכנסתי את היד מתחת לשמיכה. עליתי על הרגל שלה למלה, בין הרגליים שלה. היד גלשה על הצד הפנימי של הירך ותפסה את הכוס. ליטפתי אותה שם, האמרה משהו דרך השינה שלה והסתובבה אל הקיר, מה שגרם לשמיכה ליפול לגמרי. חייכתי ומחצתי את הטוסיק שלה עם היד. ידעתי שאני ינצל את הגוף הזה מספר פעמים בעתיד הקרוב.

התכופפתי והתחלתי לנשק את הגוף שלה, נשכתי את הטוסיק שלה, אז פתחתי אותו כדי לראות את החורים שלה. אני רואה שהיא הספיקה לנקות אותם אחרי הסקס שלנו. את האמת עשינו סקס אפילו במקלחת. העברתי עם הלשון על הכוס שלה, איזה טעם מיוחד שאני כל כך אוהב. הכנסתי את הלשון שלי עמוק לתוכה ואז מצאתי את הדרך שלי אל הדגדגן שלה. זה גרם לתזוזה בגוף שלה, המשכתי ללקק את הדגדגן שלה. היא התחילה לנשום יותר עמוק ופתחה את הרגליים שלה. הכנסתי את הלשון שלי יותר עמוק ועם היד התחלתי לעסות את הדגדגן שלה. עם יד שניה נתתי לה סטירה חזקה על הטוסיק. זה היה הרגע שהיא התחילה לגמור.

-כככןן….כן מתוק שלי…."

עצרתי לשניה, קמתי ולקחתי חומר סיכה לידיים. מרחתי כמות ממש נחמדה על התחת שלה.

– " אני…"

-"שקט" – היד שניה לחצה על הגב שלה -"אתמול נהנית ממה שעשיתי, נכון? ולא התנגדת לכלום"

-"אבל בחיים לא היה לי..אוי…"

-"אז אני יהיה הראשון" – אמרתי לה בזמן שאצבע שלי חודר לתוך התחת שלה. -"ורק מהתנהגות שלך זה תלוי עד כמה זה יכאב לך בפעם הראשונה"

-"ואיך אני אמורה להתנהג?"

-"כמו נערת ליווי צייתנית. להשתחרר ולהיות מוכנה להכל"

-"אני לא נערת ליווי"

"אולי…"

הכנסתי את האצבע בכוח וזיינתי אותה קצת, אז הכנסתי אצבע נוספת כדי למתוח את התחת שלה. נשכבתי לידה בלי להפסיק את התנועות בתחת שלה ונישקתי את אוזן שלה.

-"את שלי…רוצה להיות ילדה טוב? או שאת מתחרמנת כאשר אני עושה מה שבא לי כמו נערות ליווי באילת? אבל אני רוצה לשמוע את האמת" – האצבעות שלי נכנסו לכל העומק מה שגרם לה לגנוח חזק.

-"נו?"

היא הסתובבה אלי

-"את השני…."

-"זה טוב. אני אוהב את הבנות שלי בתפקיד של שרמוטות טובות"

הוצאתי את האצבעות מהתחת, מרחתי חומר סיכה על הזין שלי והצמדתי את הראש לחור שלה, התחלתי להכניס אותו

-"כואב!!!"

-"לא נורא"

הזין נכנס לתוך הטוסיק שלה. תפסתי את השדיים שלה חזק והתחלתי לזיין אותה. היא צרחה כמו משוגעת. מחצתי את הפטמות שלה ונזכרתי בסקס שלנו במקלחת אתמול. שדיים שלה עם סימנים של שניים, פטמות ורודות של זונזונת גונחת שמורחת זרע על הפנים שלה ועומד על הברכיים מולי. התמונה הזאת גרמה לי להתחרמן עוד יותר..ואז גמרתי לתוך התחת שלה.

-"את רק שלי….כואב?"

אחרי כמה רגעים של שקט היא ענתה

"כבר יותר טוב, בהתחלה כאב…אפשר שאלה?"

-"בטח"

-"זה היה רק סקס או?"

זה גרם לי לחייך, כל הבנות זהות בנושא הזה.

-"לא, את ילדה שלי עכשיו"

-"אתה לא משקר?"

-"לא"

היא שוב פעם שתקה לשניה ואז אמרה

-"אז אני רוצה לבקש…את האמת לומר" -"כן?" -"נהנתי מאוד…כאשר לא שאלתה אותי ופשוט הכנסתה את הזין. אני אוהבת כאשר מתנהגים איתי ככה בזמן מפגש איטימי.