בגידה ראשונה

אני מתקרבת לפארק, יש עוד זמן. שכחתי להוריד טבעת נישואין, מכביאה אותו בתיק שלי. יורדת למטה, מנסה להירגע. מקבלת הודעה "אני במקום". הולכת לשם ולא רואה אותו. "מה אני עושה?" – המחשבה הזאת לא עוזבת אותי. אני מבינה שבחיים לא שמעתי את הקול שלו אפילו. הלב מנסה לקפוץ דרך החזה. מבט לצד השני של הכביש. האם זה הוא? כן, זה הוא. הוא מתקרב אלי ומחייך. מביט לתוך העיניים ומנשק את הלחי שלי. אנחנו הולכים לתוך הפארק, מטיילים, מדברים. הוא מספר על עצמו. שואל על בעלי. אני לא רוצה לדבר עליו ומחליפה נושא. לפעמים הוא לא מוריד ממני את העיניים שלו הרבה זמן. מביך אותי ואני מורידה מבט. הוא מחייך, בתמונות הוא תמיד היה רציני. אנחנו מחפשים מקום שקט יותר, בלי אנשים. עוצרים. הוא מנשק את הלחי, צוואר. הוא פותח את המעיל שלי ומחבק אותי. אני נצמדת אליו. אני סוף סוף נרגעת ומשתחררת. מרגישה שלווה איתו. אנחנו מתנשקים. הרבה ובתשוקה. התגעגעתי לנשיקות כאלה. הידיים שלו מלטפות את הגב שלי ויורדות אל התחת. הוא לוחש לי לאוזן "ילדה טובה". זה ישר מעלה לזיכרון שלי את כל השיחות של התכתבות אינטימית שלנו. זה מחרמן. מרגישה את הזין שלו דרך המכנסיים. גם הוא התחרמן. רוצה אותו, אבל אסור. יותר מדי אנשים. משתחררת מהחיבוק שלו.

אנחנו ממשיכים את הטיול שלנו. מדברים. אז ראיתי שהוא לוקח אותי לכיוון בניין נטוש, אני יודעת בדיוק מה הוא רוצה. נכנסים פנימה, יופי אין אף אחד, אנחנו לבד. מתנשקים, אני מלטפת את הזין שלו. הוא פותח את המכנסיים, מוציא אותו. "תשבי, תלקקי וקומי" אני נהנית לעשות את מה שהוא מבקש. אני מתיישבת, מלקקת את הראש, לוקחת אותו לתוך הפה. הוא אומר שהוא חרמן מידי והולך לגמור. אני רוצה שהוא יעשה את זה בתוך הפה שלי, אבל לא מוצאת אומץ להגיד לו. ממשיכה לענג אותו עם הפה. הוא מחזיק את הראש שלי ומחדיר את הזין עמוק. אני אוהבת את ההתנהגות הקשוחה הזאת. עוד מספר תנועות והוא גומר. אני מרגישה את טעם הזרע שלי בתוך הפה. הוא משחרר אותי. אני בולעת וקמה. אני רואה שגם הוא מתבייש קצת. אני אומרת לו שהכל בסדר. אני לא רוצה לספר לו עד כמה אהבתי את מה שעשינו ולא אכפת לי שזאת התנהגות של נערות ליווי וי אי פי.

יוצאים, ממשיכים לטייל ולדבר, כאילו שום דבר לא קרה. אני מרגישה שהוא קצת מנותק. זה ניראה שהוא פוחד להשתחרר או להתרגל אלי. הוא מספר לי על הדברים שהוא אוהב ואני מסתכלת עליו ומבינה עד כמה טוב לי איתה. אני לא רוצה הביתה, אבל הזמן הגיעה.

כבר בבית אני קוראת את ההודעה שלו "זה היה מגניב ובלתי מצופה"