את שלי

– "אני רוצה אותך" – "ואני רוצה אותך" – המילים האלה היו בשבילם כמו קריאה לפעולה אחרי שיחות ארוכות. שוב פעם הדרך לדירה דיסקרטית שלו ומחשבות על הסקס איתו. הקול והריח שלו תמיד שיגעו אותה והוא ידעה על זה. הצחוק והשפתיים שלה גרמו לו לחשוב רק על שליטה מלאה עלייה. 
היא נכנסה לדירה שלו והתחילה  להוריד את הבגדים שלה. היא הרגישה צמרמורת, אבל לא בגלל הקור של בחוץ. אלה בגלל הגוף שלו מאחורה בזמן שהוא עזר לה עם המעיל. הריח של השיער שלה משך אותו, אבל לו כמו המראה שלה מאחורה. בגללה המכנסיים התחילו להיות צמדים מדי. הוא כבר לא היה יכול להמתין יותר ומחץ את השדיים שלה. "כל הלבוש הזה רק מפריעה" – הוא חשב לעצמו.
-"אני רוצה אותך כאן ועכשיו" – הוא אמר לאוזן שלה. זה גרם לברכיים שלה לרעוד. -"את לא מבינה איך אני רוצה אותך" – היד השניה שלו כבר מצא את הדרך שלה למכנסיים. היא הגיעה אל הכוס שלה. כן, היא  כבר הייתה רטובה. היא תמיד הייתה חרמנית כמו כלבה ביחד איתי. היא אף פעם לא הייתה יכולה לשלוט בעצמה ברגעים האלו. -"קח אותי, אני שלך". העיניים שלה החשיכו מתשוקה. החולצה נעלמה מהגוף שלה בשניה, האצבעות כבר חיפשו  איך לפתוח את החזייה. 
"רגע אני עדיין במכנסיים" – "על הזין מכנסיים, כאן ועכשיו!"
הוא מחץ את השדיים שלה, משך את הפטמאות, בדיוק כמו שהיא אהבה את זה, עד שזה כאב. היא התחילה לגנוח. היא ניסתה להסתובב כדי להרגיש את השפתיים שלו, אבל הוא הצמיד אותה לקיר. "היום אני ממש לא מתכוון לרחם עלייך, ילדה שלי. היום אני רוצה לזיין אותך כמו שצריך.  לא משנה לי אם את רטובה או לא". הוא הוריד את המכנסיים שלה וישר החדיר את הזין שלו. היא חייכה, על יבש זה לא יהיה. הזין החליק לכוס שכבר היה רטוב. היא זיין אותה חזק ומהר. 
"רגע, אתה בלי גומיה"
אבל לא היה אפשר לעצור אותו. היא שלו ורק שלו. הוא ניסתה להשתחרר, אבל הוא המשיך להצמיד אותה וממש לא התכוון לעצור. "רק אני הולך לזיין אותה ואת תגנחי ותגמרי שוב ושוב, כמו כלבה אמיתית"
זה היה מעליב, אבל הנאה שהיא קיבלה השתיקו הכל. כל מה שנשאר לה זה לגנוח. 
"היום אני רוצה שתגמרי בלי סוף, ככה שתשכחי הכל" – הוא אמר ונתן לה סטירה חזקה על התחת."לא, תעצור" – היא ניסתה לצעוק לו, אבל הוא רק המשיך לזיין אותה עוד יותר חזק. 
הוא הגביר את קצב שלו. הצעקות שלהם הגברו, הסוף כבר היה קרוב. 
"אני רוצה למלא אותך בזרע. את שלי ורק שלי" 
הגוף שלה רעד, היה לה קשה להבין איפה היא. כל מה שהיא ידעה זה שהיא שלו והיא מוכנה להכל. אז היא גמרה. הוא המשיך לזיין אותה ואז הוא הוציא את הזין וסיבב אותה אליו. הוא הוריד אותה למטה.
"תפתחי את הפה" – היא כמו ילדה טובה תפסה את הזין שלו עם השפתיים. גם אחרי שהפה שלה היה מלא בשפיך הוא המשיך לזיין את הגרון שלה.
"כן, את שלי"