עבודת יד

אני יכולה לדבר שעות על גבי שעות איך אני מענגת את עצמי, במיוחד אם יש מי שיקשיב. אני יכולה לתאר בצורה מרשימה איך אני מלטפת את העצמי, או משחקת עם המים זורמים במקלחת, או איך אני מאוננת דרך הג'ינס כשאני יושבת על ספר מול שולחן עבודה שלי בפחד שמישהו יכנס. או ההפך, על הרצפה בחדר שלי כשאין אף אחד בבית, או במטבח בזמן שאני רואה סרט, או בזמן השיחה איתך…. יש מספיק מקומות ושיטות להביא תענוג לעצמך.

אבל המקום האהוב עליי זה המיטה שלי, זה המקום שכל הפנטזיות שלי נולדות ושם אני גם מגשימה את רובם. לרוב אני עושה את זה בלילה, לפני השינה. ברגעים האלה הדמיון שלי פרוע ביותר, אז אני מכניסה למשחק שלי כל מה שאני מצליחה למצוא בבית: דאודורנטים, אטבי כביס, ירקות וכל דבר אחר.

אני מתחילה מלהדליק מוזיקה שקטה, לוקחת כל מה שאני צריכה ושמה ליד המיטה. מכבה את האור ולמרות החום בחדר אני מכסה את עצמי בשמיכה, אני מעדיפה ככה. אחרי השיחה איתך אני כבר על הרצה ותשוקה דורשת שחרור….

אני מורידה את יד למטה, למקום הרגיש ביותר שלי. האצבע רק הגיעה לשיער מתחת לבטן, אבל אני כבר מרגישה את החום בין הרגליים. אני לוחצת יותר חזק עם האצבע והיא נכנסת לתוך המערה החמה שלי. הכל רטוב ומחליק שם במפנים. באותו הרגע אני מרגיש זרם חשמל עובר דרך כל הגוף שלי. גלים של הנאה כואב משתקים אותי והרטיבות מגבירה משמעותית. זה נאים…

אצבע רטובה כולה, אני מנסה להכניס אותה יותר עמוק, כל הגוף שלי בוער מתשוקה. אני מוציאה את האצבע ומלטפת את השפטים שלי ושוב מחדירה את האצבע בפנים. ככל שאני מתקרבת למרכז הנאה שלי ככה הלב שלי פועם יותר חזק. אני מרגישה שרפה בבטן, הפטמות שלי כואבות מרצון. התשוקה ברגעים האלה הופכת לעינוי המביא כאב פיזי אמיתי.

הדמיון מוסיף שמן למדורה ומול העיניים עוברות כל הפנטזיות שלי, כל המפגשים האינטימיים שלנו וכל מה שאני עוד רוצה לנסות איתך….